Apie mus

Ąžuolas – Sveikos nugaros asistentas, tai asmeninis padėjėjas skirtas žmonėms, kurie nori turėti galimybę, nugaros skausmą, įtampas, psichologinį nuovargį gydyti namuose.

Dvidešimt pirmame amžiuje sparčiai vystantis mokslui ir technologijoms, iš esmės keičiasi žmogaus požiūris į sveikatą ir priemones, skirtas jos išlaikymui. Nebepakanka rūpintis vien tik fizinių sutrikimų šalinimu. Pagrindinis dėmesys pradedamas skirti fizinių, psichinių, socialinių sveikatos aspektų integracijai, gyvenimo kokybei, užtikrinančiai harmoniją tarp žmogaus ir jį supančios aplinkos.

Medicina evoliucionuoja, virsdama į mokslą, nukreiptą ne vien tik į biologinius žmogaus aspektus, bet ir į aplinką, visuomenę, žmogaus emocijas, dvasinius ryšius. Ši nauja sveikatos koncepcija sutampa su pagrindiniu labai senos Kinų medicinos holizmo principu, apimančiu sveiką gyvenimo būdą, žmogaus ir gamtos, kūno ir dvasios darną, ligų profilaktiką bei jų gydymą. Nemalonus nugaros skausmo, įtampų ar psichologinio nuovargio gydymas namuose, toks pat efektyvus kaip ir keliaujant pas specialistą.

Paprasčiausiai profesionalai šiais laikais naudoja lygiai tas pačias gydymo priemones, tuos pačius masažuoklius, kuriuos galima įsigyti namuose savoms reikmėms.

Scroll to Top